Skontaktuj się z nami

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Nasz adres

YouErgo

ul. Tulipanów 70

05-500 Piaseczno

Masz pytanie dotyczące naszych produktów?

Napisz do nas

Informujemy że administratorem powyższych danych osobowych jest LINIA ZDROWIE sp. z o. o. (dawniej LINIA ZDROWIE Niedzielski Czernicka sp. j.) z siedzibą w Piasecznie (05-500 Piaseczno) przy ul. Tulipanów 70. Wszelkie pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Użytkownikom praw, prosimy kierować do ADO pod adresem poczty elektronicznej e-mail: ado@liniazdrowie.pl.Czytaj więcej

Przekazane dane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu kontaktu, udzielenie odpowiedzi, informacji, dochodzenie roszczeni i obrony przed roszczeniami. Podstawą prawną przetwarzania danych jest (Art. 6 ust. 1 lit. f RODO), ustawa z dnia 18 lipca 2002 r o świadczenie usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. 2013, poz.1422).
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres: niezbędny do realizacji kontaktu, przesłania informacji lub udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa.
Dane osobowe mogą być przekazane podmiotom współpracującym na podstawie umowy powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Dane będą przekazywane następującym kategoriom odbiorców: dostawcą usług IT, księgowych, prawnych; świadczących usługi pocztowe i kurierskie.
Dane zostały przekazane dobrowolnie, są niezbędne do kontaktu, przesłania informacji lub udzielenia odpowiedzi, brak podania wymaganych danych będzie skutkowało brakiem realizacji wymienionych celów.
Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności na stronie Sklepu pod adresem http://www.sklep.youergo.pl/polityka_prywatnosci

*Oświadczam że zapoznałem się i akceptuję Regulaminem i Polityką Prywatności Sklepu. Wyrażam zgodę na kontakt przez LINIA ZDROWIE sp. z o. o. (dawniej LINIA ZDROWIE Niedzielski Czernicka sp. j.) drogą elektroniczną na podane dane kontaktowe w formularzu adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. 2013, poz.1422). Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale nie zbędne do kontaktu, udzielania odpowiedzi i przesłania informacji.

* - Pola obowiązkowe

[recaptcha theme:dark]

Zadzwoń i dowiedz się więcej!